15 Nisan Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
PSA%51Beraberlik%21RLE%29
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%70
Güven68/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,53, RC Lens 1,16).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,53
Beklenen gol (dep.)
1,16
Toplam beklenen gol
2,69
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, RC Lens 1620.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1885 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Lens 1620, Paris Saint-Germain 1885.
- RC Lens deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %28'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,53, RC Lens 1,16).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 1,53, RC Lens 1,16).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- RC Lens son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 0,82 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- RC Lens son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,69 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).