25 Nisan Cuma · 20:45
Kuponperest analizi
PSA%71Beraberlik%16ONI%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%87
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, OGC Nice 1616.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,30
Beklenen gol (dep.)
0,74
Toplam beklenen gol
3,04
En olası skor
2-0
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, OGC Nice 1616.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1616).
- Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Paris Saint-Germain 1884.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %11'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,30, OGC Nice 0,74).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,30, OGC Nice 0,74).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,02 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %46'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).