KuponperestV2
9 Aralık Cumartesi · 21:00
Paris Saint-Germain
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Nantes

Kuponperest analizi

PSA%75Beraberlik%15NAN%10

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%75
Güven63/100Orta riskModel uyumu 69%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Nantes 1500.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,28

Beklenen gol (dep.)

0,65

Toplam beklenen gol

2,93

En olası skor

2-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%75
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1884, Nantes 1500.
  • Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1884 — 1500).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%10
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Paris Saint-Germain 1884.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,28, Nantes 0,65).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,28, Nantes 0,65).
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,93 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %43'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Paris Saint-Germain — Nantes · Kuponperest