3 Kasım Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
PSA%81Beraberlik%12MHS%6
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%81
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 75%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Montpellier HSC 1379.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,41
Beklenen gol (dep.)
0,46
Toplam beklenen gol
2,88
En olası skor
2-0
%16
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1885, Montpellier HSC 1379.
- Paris Saint-Germain iç sahada oynadığı 14 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,50 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1885 — 1379).
- Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Paris Saint-Germain 1885.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %6'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,41, Montpellier HSC 0,46).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor (Paris Saint-Germain 2,41, Montpellier HSC 0,46).
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,21 gol attı, 1,01 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son maçlarının %23'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Yüksek risk
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).