KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 18:15
Paris
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Metz

Kuponperest analizi

PFC%73Beraberlik%16FCM%11

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%57
Güven67/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Paris için beklenen gol: 2,99.
  • İç sahada maç başına 1,76 gol üretiyor.
  • Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,99

Beklenen gol (dep.)

1,12

Toplam beklenen gol

4,11

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven68/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris 1678, Metz 1427.
  • Paris iç sahada oynadığı 17 maçın %47'ini kazandı, maç başına 1,76 gol attı.
  • Simülasyonların %77'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1678 — 1427).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%11
Güven78/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Paris 1678.
  • Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (Paris 2,99, Metz 1,12).
  • Paris son 30 maçta maç başına 1,61 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor (Paris 2,99, Metz 1,12).
  • Paris son 30 maçta maç başına 1,61 gol attı, 1,42 gol yedi.
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Paris son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%63
Güven68/100Orta risk
  • Paris son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,11 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).