6 Mayıs Pazar · 21:05
Kuponperest analizi
OMA%57Beraberlik%23ONI%20
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%80
Güven65/100Orta riskModel uyumu 76%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, OGC Nice 1584.
- Olympique Marseille iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,92
Beklenen gol (dep.)
0,94
Toplam beklenen gol
2,86
En olası skor
1-0
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, OGC Nice 1584.
- Olympique Marseille iç sahada oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı, maç başına 1,79 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1584).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Olympique Marseille 1620.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 1,92, OGC Nice 0,94).
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Marseille 1,92, OGC Nice 0,94).
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Olympique Marseille son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).