KuponperestV2
11 Ocak Cuma · 20:45
Olympique Lyonnais
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Stade de Reims

Kuponperest analizi

OLY%61Beraberlik%22SDE%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Stade de Reims 1527.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,72

Beklenen gol (dep.)

0,79

Toplam beklenen gol

2,51

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%61
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1741, Stade de Reims 1527.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %65'ini kazandı, maç başına 1,94 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1741 — 1527).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Olympique Lyonnais 1741.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%46
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,72, Stade de Reims 0,79).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,72, Stade de Reims 0,79).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,31 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,34 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven58/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,51 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Olympique Lyonnais — Stade de Reims · Kuponperest