KuponperestV2
19 Ağustos Cuma · 20:45
Olympique Lyonnais
2-0Maç sonucu · İY 1-0
SM Caen

Kuponperest analizi

OLY%64Beraberlik%20SCA%16

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1746, SM Caen 1620.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,83

Beklenen gol (dep.)

0,68

Toplam beklenen gol

2,52

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1746, SM Caen 1620.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %67'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1746 — 1620).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%16
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, Olympique Lyonnais 1746.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,83, SM Caen 0,68).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 1,83, SM Caen 0,68).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,84 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,46 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %41'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Olympique Lyonnais — SM Caen · Kuponperest