KuponperestV2
4 Şubat Pazar · 20:45

Kuponperest analizi

OLY%56Beraberlik%20ODE%24

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 0.5 üst%86
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 92%

Neden?

  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 2,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,03

Beklenen gol (dep.)

1,02

Toplam beklenen gol

3,04

En olası skor

2-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%56
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Olympique de Marseille 1717.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1717).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%24
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Olympique Lyonnais 1743.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,67 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,03, Olympique de Marseille 1,02).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,03, Olympique de Marseille 1,02).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,04 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Olympique Lyonnais — Olympique de Marseille · Kuponperest