KuponperestV2
16 Şubat Cuma · 21:00
Olympique Lyonnais
1-0Maç sonucu · İY 1-0
OGC Nice

Kuponperest analizi

OLY%64Beraberlik%19ONI%17

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, OGC Nice 1616.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,18

Beklenen gol (dep.)

0,82

Toplam beklenen gol

3,00

En olası skor

2-0

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, OGC Nice 1616.
  • Olympique Lyonnais iç sahada oynadığı 17 maçın %71'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
  • Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1743 — 1616).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%17
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Olympique Lyonnais 1743.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (3-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,18, OGC Nice 0,82).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %56'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor (Olympique Lyonnais 2,18, OGC Nice 0,82).
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%52
Güven52/100Yüksek risk
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,00 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Olympique Lyonnais — OGC Nice · Kuponperest