KuponperestV2
6 Nisan Pazar · 21:45
Olympique de Marseille
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Toulouse

Kuponperest analizi

MAR%43Beraberlik%22TOU%35

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%58
Güven56/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Toulouse için beklenen gol: 1,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,80 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille iç sahada maç başına 1,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,00

Beklenen gol (dep.)

1,98

Toplam beklenen gol

3,98

En olası skor

1-1

%7

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven51/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1707, Toulouse 1644.
  • Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 2,07 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1644).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1644, Olympique de Marseille 1707.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,00, Toulouse 1,98).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,00, Toulouse 1,98).
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,63 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven50/100Orta risk
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,98 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).