24 Nisan Çarşamba · 21:00
Kuponperest analizi
ODE%61Beraberlik%20ONI%19
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%81
Güven67/100Düşük riskModel uyumu 84%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, OGC Nice 1616.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,20
Beklenen gol (dep.)
1,00
Toplam beklenen gol
3,20
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, OGC Nice 1616.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %65'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1616).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Olympique de Marseille 1717.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,20, OGC Nice 1,00).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,20, OGC Nice 1,00).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven60/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,20 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).