25 Şubat Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
ODE%76Beraberlik%15MHS%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır%76
Güven69/100Orta riskModel uyumu 82%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Montpellier HSC 1379.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,33
Beklenen gol (dep.)
0,62
Toplam beklenen gol
2,95
En olası skor
2-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Montpellier HSC 1379.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1379).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven73/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Olympique de Marseille 1717.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,33, Montpellier HSC 0,62).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,33, Montpellier HSC 0,62).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,95 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).