9 Şubat Cuma · 21:00
Kuponperest analizi
ODE%78Beraberlik%12MET%10
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%64
Güven67/100Orta riskModel uyumu 95%
Neden?
- Olympique de Marseille için beklenen gol: 3,25.
- İç sahada maç başına 2,06 gol üretiyor.
- Metz deplasmanda maç başına 2,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,25
Beklenen gol (dep.)
1,15
Toplam beklenen gol
4,39
En olası skor
3-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven72/100Düşük risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Metz 1427.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %80'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1427).
- Simülasyonların %11'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Olympique de Marseille 1717.
- Metz deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %9'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,25, Metz 1,15).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %83'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,39 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 3,25, Metz 1,15).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,39 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).