12 Mayıs Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
ODE%46Beraberlik%24LOR%30
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%71
Güven64/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 1,43, Lorient 1,22).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
1,22
Toplam beklenen gol
2,65
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Lorient 1624.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1624).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Olympique de Marseille 1717.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %31'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 1,43, Lorient 1,22).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %52'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven56/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 1,43, Lorient 1,22).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven54/100Yüksek risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,65 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).