4 Ekim Cuma · 21:45
Kuponperest analizi
MAR%66Beraberlik%17ANG%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 98%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Angers SCO 1510.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,41
Beklenen gol (dep.)
1,00
Toplam beklenen gol
3,42
En olası skor
2-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Angers SCO 1510.
- Olympique de Marseille iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 2,06 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1717 — 1510).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, Olympique de Marseille 1717.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven52/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,41, Angers SCO 1,00).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven52/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor (Olympique de Marseille 2,41, Angers SCO 1,00).
- Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,70 gol attı, 1,54 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,97 gol yedi.
- Olympique de Marseille son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,42 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).