KuponperestV2
21 Mayıs Pazar · 15:00
OGC Nice
0-0Maç sonucu
Toulouse

Kuponperest analizi

ONI%35Beraberlik%25TOU%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%56
Güven57/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Toulouse için beklenen gol: 1,89.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • OGC Nice iç sahada maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,70

Beklenen gol (dep.)

1,89

Toplam beklenen gol

3,59

En olası skor

1-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Toulouse 1649.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1649).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Toulouse 1649, OGC Nice 1616.
  • Toulouse deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %43'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%67
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,70, Toulouse 1,89).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%33
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,70, Toulouse 1,89).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Toulouse son 30 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,52 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven56/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Toulouse son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,59 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
OGC Nice — Toulouse · Kuponperest