10 Aralık Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
ONI%47Beraberlik%28SDE%26
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 alt%76
Güven67/100Orta riskModel uyumu 91%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,43, Stade de Reims 1,02).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,43
Beklenen gol (dep.)
1,02
Toplam beklenen gol
2,45
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Stade de Reims 1527.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1527).
- Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, OGC Nice 1616.
- Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,43, Stade de Reims 1,02).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %48'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,43, Stade de Reims 1,02).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,79 gol attı, 1,35 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Yüksek risk
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,45 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %50'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).