KuponperestV2
20 Nisan Cumartesi · 20:00
OGC Nice
0-1Maç sonucu · İY 0-0
SM Caen

Kuponperest analizi

ONI%41Beraberlik%32SCA%27

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%83
Güven63/100Orta riskModel uyumu 70%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,23, SM Caen 0,86).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,23

Beklenen gol (dep.)

0,86

Toplam beklenen gol

2,09

En olası skor

1-0

%15

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, SM Caen 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1620).
  • Simülasyonların %32'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SM Caen 1620, OGC Nice 1584.
  • SM Caen deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%36
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,23, SM Caen 0,86).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%64
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,23, SM Caen 0,86).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • SM Caen son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven56/100Yüksek risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • SM Caen son 30 maçının %37'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,09 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %40'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
OGC Nice — SM Caen · Kuponperest