24 Kasım Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
ONI%41Beraberlik%23RST%36
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%72
Güven66/100Orta riskModel uyumu 94%
Neden?
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Beklenen gol (ev)
2,06
Beklenen gol (dep.)
1,79
Toplam beklenen gol
3,85
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, RC Strasbourg Alsace 1682.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1682).
- Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, OGC Nice 1616.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %34'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,06, RC Strasbourg Alsace 1,79).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %72'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 2,06, RC Strasbourg Alsace 1,79).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven66/100Orta risk
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,85 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).