21 Ekim Pazar · 21:00
Kuponperest analizi
ONI%25Beraberlik%26OMA%49
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven56/100Orta riskModel uyumu 57%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, OGC Nice 1584.
- Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,96
Beklenen gol (dep.)
1,62
Toplam beklenen gol
2,58
En olası skor
0-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Olympique Marseille 1620.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven65/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1620).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, OGC Nice 1584.
- Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
- Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,96, Olympique Marseille 1,62).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven49/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 0,96, Olympique Marseille 1,62).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven49/100Yüksek risk
- OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).