27 Ağustos Pazar · 20:45
Kuponperest analizi
ONI%35Beraberlik%24OLY%41
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%65
Güven58/100Orta riskModel uyumu 78%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, OGC Nice 1616.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,54
Beklenen gol (dep.)
1,47
Toplam beklenen gol
3,01
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Olympique Lyonnais 1743.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1743).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, OGC Nice 1616.
- Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,54, Olympique Lyonnais 1,47).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,54, Olympique Lyonnais 1,47).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).