KuponperestV2
26 Ocak Cumartesi · 20:00
OGC Nice
2-0Maç sonucu · İY 1-0
Nîmes Olympique

Kuponperest analizi

ONI%40Beraberlik%28NOL%32

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%72
Güven65/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,49, Nîmes Olympique 1,25).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,49

Beklenen gol (dep.)

1,25

Toplam beklenen gol

2,74

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Nîmes Olympique 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %42'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1620).
  • Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, OGC Nice 1584.
  • Nîmes Olympique deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,49, Nîmes Olympique 1,25).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,49, Nîmes Olympique 1,25).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven59/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,74 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
OGC Nice — Nîmes Olympique · Kuponperest