31 Mart Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
ONI%54Beraberlik%24NAN%22
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%78
Güven70/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Nantes 1500.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,82
Beklenen gol (dep.)
1,02
Toplam beklenen gol
2,84
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Nantes 1500.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
- Simülasyonların %56'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1500).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, OGC Nice 1616.
- Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
- Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,82, Nantes 1,02).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,82, Nantes 1,02).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %54'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).