KuponperestV2
11 Mayıs Cumartesi · 20:00
OGC Nice
1-1Maç sonucu · İY 0-1
Nantes

Kuponperest analizi

ONI%48Beraberlik%27NAN%25

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%77
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 97%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,47, Nantes 0,97).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,47

Beklenen gol (dep.)

0,97

Toplam beklenen gol

2,44

En olası skor

1-0

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%48
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Nantes 1500.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %51'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1500).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%25
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, OGC Nice 1584.
  • Nantes deplasmanda oynadığı 14 maçın %14'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,47, Nantes 0,97).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %46'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,47, Nantes 0,97).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
OGC Nice — Nantes · Kuponperest