7 Nisan Pazar · 17:00
Kuponperest analizi
ONI%57Beraberlik%26MHS%17
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%83
Güven80/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Montpellier HSC 1379.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,54
Beklenen gol (dep.)
0,68
Toplam beklenen gol
2,23
En olası skor
1-0
%17
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven58/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Montpellier HSC 1379.
- OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
- Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven67/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1379).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven79/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, OGC Nice 1584.
- Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,54, Montpellier HSC 0,68).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %41'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,54, Montpellier HSC 0,68).
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven64/100Yüksek risk
- OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,23 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %38'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).