KuponperestV2
25 Ağustos Cumartesi · 20:00
OGC Nice
0-4Maç sonucu · İY 0-0
Dijon FCO

Kuponperest analizi

ONI%46Beraberlik%28DFC%27

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%73
Güven62/100Orta riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Dijon FCO 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beklenen gol (ev)

1,67

Beklenen gol (dep.)

1,17

Toplam beklenen gol

2,84

En olası skor

1-1

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Dijon FCO 1620.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,27 gol attı.
  • Simülasyonların %49'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1584 — 1620).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Dijon FCO 1620, OGC Nice 1584.
  • Dijon FCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%53
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,67, Dijon FCO 1,17).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%47
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,67, Dijon FCO 1,17).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Dijon FCO son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Dijon FCO son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,84 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
OGC Nice — Dijon FCO · Kuponperest