KuponperestV2
20 Nisan Pazar · 17:15
OGC Nice
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Angers SCO

Kuponperest analizi

ONI%53Beraberlik%24ASC%23

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır veya berabere%77
Güven68/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Angers SCO 1510.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,98

Beklenen gol (dep.)

1,16

Toplam beklenen gol

3,13

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%53
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Angers SCO 1510.
  • OGC Nice iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,36 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1616 — 1510).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1510, OGC Nice 1616.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,98, Angers SCO 1,16).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor (OGC Nice 1,98, Angers SCO 1,16).
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,26 gol attı, 1,79 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,89 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • OGC Nice son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,13 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
OGC Nice — Angers SCO · Kuponperest