KuponperestV2
31 Ağustos Pazar · 16:00
Nottingham Forest
0-3Maç sonucu · İY 0-0
West Ham United

Kuponperest analizi

NOT%41Beraberlik%30WHU%29

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%63
Güven45/100Yüksek riskModel uyumu 36%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,14, West Ham United 0,83).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,14

Beklenen gol (dep.)

0,83

Toplam beklenen gol

1,97

En olası skor

1-0

%16

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1614, West Ham United 1577.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1614 — 1577).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Nottingham Forest 1614.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%37
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,14, West Ham United 0,83).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %31'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%63
Güven45/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 1,14, West Ham United 0,83).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%42
Güven47/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,97 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %37'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).