KuponperestV2
26 Aralık Perşembe · 15:00
Nottingham Forest
1-0Maç sonucu · İY 1-0
Tottenham Hotspur

Kuponperest analizi

NFO%30Beraberlik%35THO%35

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%74
Güven47/100Orta riskModel uyumu 26%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 1,57 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,71, Tottenham Hotspur 0,85).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

0,71

Beklenen gol (dep.)

0,85

Toplam beklenen gol

1,57

En olası skor

0-0

%21

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%30
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Tottenham Hotspur 1590.
  • Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
  • Simülasyonların %26'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1590).
  • Simülasyonların %36'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Tottenham Hotspur 1590, Nottingham Forest 1603.
  • Tottenham Hotspur deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (3-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%26
Güven47/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,57 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,71, Tottenham Hotspur 0,85).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %18'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%74
Güven47/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 1,57 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,71, Tottenham Hotspur 0,85).
  • Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,38 gol yedi.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,45 gol yedi.
  • Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%35
Güven44/100Yüksek risk
  • Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Tottenham Hotspur son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 1,57 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %27'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Nottingham Forest — Tottenham Hotspur · Kuponperest