12 Nisan Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NFO%31Beraberlik%35EVE%33
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%72
Güven54/100Orta riskModel uyumu 44%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 1,63 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,80, Everton 0,84).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
0,80
Beklenen gol (dep.)
0,84
Toplam beklenen gol
1,63
En olası skor
0-0
%20
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nottingham Forest 1603, Everton 1620.
- Nottingham Forest iç sahada oynadığı 13 maçın %15'ini kazandı, maç başına 0,92 gol attı.
- Simülasyonların %29'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1603 — 1620).
- Simülasyonların %35'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Everton 1620, Nottingham Forest 1603.
- Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven54/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 1,63 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,80, Everton 0,84).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %25'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven54/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 1,63 beklenen gol hesaplıyor (Nottingham Forest 0,80, Everton 0,84).
- Nottingham Forest son 30 maçta maç başına 1,15 gol attı, 1,38 gol yedi.
- Everton son 30 maçta maç başına 1,13 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Nottingham Forest son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven50/100Yüksek risk
- Nottingham Forest son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 1,63 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %33'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).