KuponperestV2
21 Eylül Cumartesi · 14:30
Norwich City
4-1Maç sonucu · İY 2-1
Watford

Kuponperest analizi

NOR%58Beraberlik%20WAT%22

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi kazanır%58
Güven52/100Yüksek riskModel uyumu 69%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Norwich City 1481, Watford 1416.
  • Norwich City iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,95

Beklenen gol (dep.)

0,92

Toplam beklenen gol

2,87

En olası skor

1-0

%11

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Norwich City 1481, Watford 1416.
  • Norwich City iç sahada oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı, maç başına 1,20 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1481 — 1416).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Watford 1416, Norwich City 1481.
  • Watford deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%56
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Norwich City 1,95, Watford 0,92).
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %54'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%44
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor (Norwich City 1,95, Watford 0,92).
  • Norwich City son 30 maçta maç başına 1,82 gol attı, 1,72 gol yedi.
  • Watford son 30 maçta maç başına 0,90 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Norwich City son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven56/100Yüksek risk
  • Norwich City son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).