17 Ağustos Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
NCI%48Beraberlik%20NUN%32
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%75
Güven63/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Norwich City 2,27, Newcastle United 1,59).
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,71 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
Beklenen gol (ev)
2,27
Beklenen gol (dep.)
1,59
Toplam beklenen gol
3,86
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven46/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Norwich City 1620, Newcastle United 1653.
- Norwich City iç sahada oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı, maç başına 1,21 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1653).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Norwich City 1620.
- Newcastle United deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Norwich City 2,27, Newcastle United 1,59).
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,71 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor (Norwich City 2,27, Newcastle United 1,59).
- Norwich City son 30 maçta maç başına 1,81 gol attı, 2,17 gol yedi.
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,56 gol attı, 1,71 gol yedi.
- Norwich City son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Norwich City son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,86 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).