9 Nisan Salı · 19:00
Kuponperest analizi
NOL%23Beraberlik%20SRE%57
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%77
Güven44/100Orta riskModel uyumu 34%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Nîmes Olympique 1620.
- Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,08
Beklenen gol (dep.)
2,18
Toplam beklenen gol
3,26
En olası skor
1-2
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven47/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Stade Rennais 1620.
- Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1620).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven33/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Rennais 1620, Nîmes Olympique 1620.
- Stade Rennais deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %63'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,08, Stade Rennais 2,18).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,08, Stade Rennais 2,18).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Stade Rennais son 30 maçta maç başına 1,83 gol attı, 1,02 gol yedi.
- Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Stade Rennais son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).