1 Eylül Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
NOL%17Beraberlik%19PSA%65
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%83
Güven66/100Düşük riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nîmes Olympique 1620.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %71'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,05
Beklenen gol (dep.)
2,53
Toplam beklenen gol
3,58
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, Paris Saint-Germain 1858.
- Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %13'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1858).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven51/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Nîmes Olympique 1620.
- Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
- Simülasyonların %71'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,05, Paris Saint-Germain 2,53).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,20 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,05, Paris Saint-Germain 2,53).
- Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,05 gol attı, 1,20 gol yedi.
- Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven56/100Orta risk
- Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).