KuponperestV2
10 Kasım Cumartesi · 20:00
Nîmes Olympique
0-1Maç sonucu · İY 0-0
OGC Nice

Kuponperest analizi

NOL%41Beraberlik%28ONI%31

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%72
Güven66/100Orta riskModel uyumu 95%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,44, OGC Nice 1,24).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,44

Beklenen gol (dep.)

1,24

Toplam beklenen gol

2,68

En olası skor

1-1

%12

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nîmes Olympique 1620, OGC Nice 1584.
  • Nîmes Olympique iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %41'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1620 — 1584).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%31
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: OGC Nice 1584, Nîmes Olympique 1620.
  • OGC Nice deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,44, OGC Nice 1,24).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor (Nîmes Olympique 1,44, OGC Nice 1,24).
  • Nîmes Olympique son 30 maçta maç başına 1,09 gol attı, 2,00 gol yedi.
  • OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,01 gol attı, 1,74 gol yedi.
  • Nîmes Olympique son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%55
Güven59/100Orta risk
  • Nîmes Olympique son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • OGC Nice son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,68 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).
Nîmes Olympique — OGC Nice · Kuponperest