KuponperestV2
30 Mart Cumartesi · 12:30
Newcastle United
4-3Maç sonucu · İY 1-2
West Ham United

Kuponperest analizi

NUN%35Beraberlik%22WHA%43

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%62
Güven60/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 2,16.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,71

Beklenen gol (dep.)

2,16

Toplam beklenen gol

3,87

En olası skor

1-2

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, West Ham United 1577.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1577).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%43
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Newcastle United 1625.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,71, West Ham United 2,16).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,71, West Ham United 2,16).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — West Ham United · Kuponperest