KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 15:00
Newcastle United
5-1Maç sonucu · İY 1-1
Sheffield United

Kuponperest analizi

NUN%35Beraberlik%24SUN%41

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%82
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Sheffield United için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,33 gol üretiyor.
  • Newcastle United iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

1,51

Beklenen gol (dep.)

1,75

Toplam beklenen gol

3,26

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%35
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Sheffield United 1620.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %33'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven64/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1620).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Sheffield United 1620, Newcastle United 1625.
  • Sheffield United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,51, Sheffield United 1,75).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,51, Sheffield United 1,75).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,48 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven60/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,26 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — Sheffield United · Kuponperest