26 Temmuz Cuma · 16:00
Kuponperest analizi
NUN%38Beraberlik%24LIV%38
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%56
Güven58/100Orta riskModel uyumu 92%
Neden?
- Liverpool için beklenen gol: 1,93.
- Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
- Newcastle United iç sahada maç başına 1,75 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,88
Beklenen gol (dep.)
1,93
Toplam beklenen gol
3,81
En olası skor
1-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1653, Liverpool 1715.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1653 — 1715).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Liverpool 1715, Newcastle United 1653.
- Liverpool deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
- Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,88, Liverpool 1,93).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,47 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,88, Liverpool 1,93).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,57 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Liverpool son 30 maçta maç başına 1,53 gol attı, 1,47 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Liverpool son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,81 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).