KuponperestV2
2 Nisan Salı · 19:30
Newcastle United
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Everton

Kuponperest analizi

NUN%39Beraberlik%27EVE%33

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 alt%51
Güven55/100Yüksek riskModel uyumu 90%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,33, Everton 1,22).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,33

Beklenen gol (dep.)

1,22

Toplam beklenen gol

2,55

En olası skor

1-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Everton 1633.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1633).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%33
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Everton 1633, Newcastle United 1625.
  • Everton deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%49
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,33, Everton 1,22).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %51'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%51
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,33, Everton 1,22).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Everton son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven57/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Everton son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,55 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — Everton · Kuponperest