KuponperestV2
25 Kasım Cumartesi · 15:00
Newcastle United
4-1Maç sonucu · İY 1-1
Chelsea

Kuponperest analizi

NUN%41Beraberlik%23CHE%36

En güçlü istatistiksel sinyal

Karşılıklı gol var%64
Güven62/100Orta riskModel uyumu 93%

Neden?

  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Beklenen gol (ev)

1,71

Beklenen gol (dep.)

1,52

Toplam beklenen gol

3,23

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Chelsea 1675.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
  • Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1675).
  • Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%36
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1675, Newcastle United 1625.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %32'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,71, Chelsea 1,52).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,71, Chelsea 1,52).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,69 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%64
Güven62/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,23 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — Chelsea · Kuponperest