26 Ağustos Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
NUN%49Beraberlik%22CHE%29
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%74
Güven63/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,32, Chelsea 1,55).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
Beklenen gol (ev)
2,32
Beklenen gol (dep.)
1,55
Toplam beklenen gol
3,87
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Chelsea 1666.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %54'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1666).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Chelsea 1666, Newcastle United 1632.
- Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,32, Chelsea 1,55).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %71'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,32, Chelsea 1,55).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Chelsea son 30 maçta maç başına 1,68 gol attı, 1,90 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).