KuponperestV2
13 Mayıs Pazar · 15:00
Newcastle United
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Chelsea

Kuponperest analizi

NUN%43Beraberlik%22CHE%35

En güçlü istatistiksel sinyal

2.5 üst%68
Güven61/100Orta riskModel uyumu 87%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,87, Chelsea 1,57).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

Beklenen gol (ev)

1,87

Beklenen gol (dep.)

1,57

Toplam beklenen gol

3,44

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Newcastle United 1621, Chelsea 1683.
  • Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 1,88 gol attı.
  • Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1621 — 1683).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1683, Newcastle United 1621.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %33'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (2-1-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%68
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,87, Chelsea 1,57).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 alt

Toplam gol

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,87, Chelsea 1,57).
  • Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,77 gol yedi.
  • Newcastle United son maçlarının %33'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%68
Güven63/100Orta risk
  • Newcastle United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Newcastle United — Chelsea · Kuponperest