26 Şubat Salı · 20:00
Kuponperest analizi
NUN%57Beraberlik%24BUR%20
En güçlü istatistiksel sinyal
3.5 üst%53
Güven58/100Orta riskModel uyumu 89%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Burnley 1,46).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
Beklenen gol (ev)
2,38
Beklenen gol (dep.)
1,46
Toplam beklenen gol
3,84
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1632, Burnley 1456.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %44'ini kazandı, maç başına 2,00 gol attı.
- Simülasyonların %57'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1632 — 1456).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Newcastle United 1632.
- Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Burnley 1,46).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 2,38, Burnley 1,46).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,86 gol yedi.
- Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,84 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).