16 Eylül Cumartesi · 17:30
Kuponperest analizi
NUN%39Beraberlik%26BRE%35
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 0.5 üst%80
Güven66/100Orta riskModel uyumu 80%
Neden?
- Brentford için beklenen gol: 1,52.
- Deplasmanda maç başına 1,47 gol üretiyor.
- Newcastle United iç sahada maç başına 1,67 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,63
Beklenen gol (dep.)
1,52
Toplam beklenen gol
3,15
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven57/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1626, Brentford 1690.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1626 — 1690).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Newcastle United 1626.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven58/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,63, Brentford 1,52).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven58/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,63, Brentford 1,52).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,31 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %40'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,15 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %64'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).