2 Nisan Çarşamba · 21:45
Kuponperest analizi
NEW%41Beraberlik%25BRE%34
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%65
Güven62/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Beklenen gol (ev)
1,79
Beklenen gol (dep.)
1,57
Toplam beklenen gol
3,36
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven56/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1638, Brentford 1690.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,87 gol attı.
- Simülasyonların %43'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1638 — 1690).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Brentford 1690, Newcastle United 1638.
- Brentford deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,79, Brentford 1,57).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %63'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 1,79, Brentford 1,57).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 1,70 gol yedi.
- Brentford son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,33 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven62/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Brentford son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,36 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).