2 Kasım Cumartesi · 12:30
Kuponperest analizi
NUN%24Beraberlik%22ARS%54
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%76
Güven68/100Orta riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Newcastle United 1625.
- Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
0,98
Beklenen gol (dep.)
1,54
Toplam beklenen gol
2,52
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Newcastle United 1625, Arsenal 1881.
- Newcastle United iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,75 gol attı.
- Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1625 — 1881).
- Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Arsenal 1881, Newcastle United 1625.
- Arsenal deplasmanda oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı.
- Simülasyonların %50'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 0,98, Arsenal 1,54).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven53/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor (Newcastle United 0,98, Arsenal 1,54).
- Newcastle United son 30 maçta maç başına 1,35 gol attı, 1,67 gol yedi.
- Arsenal son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 0,74 gol yedi.
- Newcastle United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Newcastle United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Arsenal son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,52 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).