15 Aralık Pazar · 16:30
Kuponperest analizi
NEC%35Beraberlik%27SPA%37
En güçlü istatistiksel sinyal
Karşılıklı gol var%76
Güven55/100Orta riskModel uyumu 79%
Neden?
- NEC son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Sparta Rotterdam son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).
Beklenen gol (ev)
1,92
Beklenen gol (dep.)
1,96
Toplam beklenen gol
3,88
En olası skor
1-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: NEC 1511, Sparta Rotterdam 1498.
- NEC iç sahada oynadığı 6 maçın %0'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
- Simülasyonların %38'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven45/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1511 — 1498).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sparta Rotterdam 1498, NEC 1511.
- Sparta Rotterdam deplasmanda oynadığı 5 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (NEC 1,92, Sparta Rotterdam 1,96).
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Sparta Rotterdam son 11 maçta maç başına 1,69 gol attı, 2,41 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %72.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (NEC 1,92, Sparta Rotterdam 1,96).
- NEC son 11 maçta maç başına 1,38 gol attı, 1,76 gol yedi.
- Sparta Rotterdam son 11 maçta maç başına 1,69 gol attı, 2,41 gol yedi.
- NEC son maçlarının %27'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- NEC son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Sparta Rotterdam son 11 maçının %82'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %74'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %69).