7 Şubat Cuma · 19:00
Kuponperest analizi
NAN%33Beraberlik%27SBR%40
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%67
Güven63/100Orta riskModel uyumu 88%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Nantes 1500.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,25
Beklenen gol (dep.)
1,33
Toplam beklenen gol
2,58
En olası skor
1-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Nantes 1500, Stade Brestois 29 1608.
- Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1608).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Nantes 1500.
- Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
- Simülasyonların %40'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,25, Stade Brestois 29 1,33).
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %47'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,25, Stade Brestois 29 1,33).
- Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,75 gol yedi.
- Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven57/100Orta risk
- Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,58 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).