KuponperestV2
9 Mart Pazar · 17:15
Nantes
0-1Maç sonucu · İY 0-0
RC Strasbourg Alsace

Kuponperest analizi

NAN%33Beraberlik%23RST%44

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 0.5 üst%83
Güven73/100Düşük riskModel uyumu 99%

Neden?

  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 1,75.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Nantes iç sahada maç başına 1,69 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,63

Beklenen gol (dep.)

1,75

Toplam beklenen gol

3,38

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%33
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Nantes 1500, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Nantes iç sahada oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı, maç başına 1,13 gol attı.
  • Simülasyonların %39'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1500 — 1682).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%44
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Nantes 1500.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %39'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%66
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,63, RC Strasbourg Alsace 1,75).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %65'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%34
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor (Nantes 1,63, RC Strasbourg Alsace 1,75).
  • Nantes son 30 maçta maç başına 0,95 gol attı, 1,76 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Nantes son maçlarının %50'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven66/100Orta risk
  • Nantes son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,38 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Nantes — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest